Najlepsze miejsca do surfowania w AmeryceAmeryka ma jedne z najlepszych miejsc do surfowania na świecie. Z linią brzegową, która rozciąga się w górę i w dół Pacyfiku, Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej, jak również na obu wybrzeżach, jest mnóstwo miejsc do złapania fal. Jeśli jesteś zapalonym surferem lub kimś, kto jest zainteresowany nauką surfowania, ten artykuł jest dla Ciebie! Zebraliśmy listę 10 najlepszych miejsc do surfowania w Ameryce. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w pobliżu jednego z tych miejsc, czy planujesz odwiedzić je w najbliższym czasie, będziesz wiedział dokładnie, gdzie się udać. Przygotuj się na poznanie kilku niesamowitych miejsc do surfowania!

San Diego

Jeśli szukasz spokojnej przerwy na plaży, San Diego jest miejscem, do którego należy się udać. Z umiarkowanym klimatem przez cały rok, surferzy flock do brzegów San Diego. Istnieje kilka różnych miejsc w San Diego, gdzie można iść surfing, ale Swami's jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Fale są na tyle łagodne, że początkujący mogą wejść do wody i zacząć łapać fale. Woda jest zazwyczaj dość ciepła, więc jest to dobre miejsce, aby przejść nawet w zimie. Jeśli jesteś zaawansowanym surferem, możesz spróbować innych plaż.

Tourmaline, na południe od Black's Beach, jest doskonałym miejscem do odwiedzenia, kiedy surfing jest w górze. W okolicy znajduje się wiele sklepów surfingowych, więc możesz zaopatrzyć się w cały sprzęt potrzebny do surfowania. Jeśli jesteś początkujący, możesz udać się do jednego z wielu obozów surfingowych prowadzonych w San Diego.

Dostaniesz dużo jeden na jeden instrukcji i nie będzie się wstydzić o uzyskanie w wodzie po kilku dniach w jednym z tych obozów.

Nowy Jork

Jeśli szukasz spokojnego, odległego miejsca do surfowania, Nowy Jork nie jest dla ciebie. Jeśli jednak chcesz mieć szansę na surfowanie z wieloma innymi ludźmi, to jest to miejsce dla Ciebie. Istnieją dwa miejsca, w których możesz iść na surfing w Nowym Jorku: Rockaway Beach i rzeka Hudson. Rockaway Beach jest popularnym miejscem do surfowania.

Fale nie są ogromne, ale są spójne. Rockaway Beach jest trochę wędrówki z Nowego Jorku, więc będziesz musiał zaplanować wycieczkę tam. Ale jeśli jesteś w mieście i chcesz mieć szansę na surfowanie, rzeka Hudson jest miejscem, w którym możesz pójść.

Hawaje

Hawaje to miejsce, o którego odwiedzeniu marzy wielu surferów. Istnieje wiele miejsc do surfowania na Hawajach, ale najbardziej znanym jest prawdopodobnie Oahu. Jest kilka miejsc wzdłuż południowego brzegu Oahu, gdzie można uprawiać surfing. Najlepsze miejsca do surfowania zmieniają się wraz z porami roku, więc pamiętaj, aby zrobić kilka badań przed wyjazdem. Możesz zobaczyć North Shore i obszary wokół Big Island, ale musisz być doświadczonym surferem, aby wiosłować w tych miejscach.

Kalifornia: Santa Cruz i Santa Barbara

Jeśli szukasz miejsca do surfowania, które jest mniej zatłoczone niż niektóre z innych miejsc do surfowania w Kalifornii, Santa Cruz i Santa Barbara są dobrymi miejscami, aby przejść. Oba te miejsca mają długie, spójne fale. Są one również zazwyczaj nie tak zatłoczone jak niektóre z innych miejsc, więc nie będziesz musiał walczyć o falę. Są to świetne miejsca, jeśli jesteś początkującym surferem. Fale są łagodne, ale możesz nabrać wprawy.

Jeśli jesteś doświadczonym surferem, możesz udać się do Santa Barbara i złapać jedne z największych fal w Kalifornii. Możesz nawet wziąć udział w niektórych konkursach surfingowych, które są tam organizowane.

Floryda: Daytona i Jacksonville

Jeśli jesteś w pobliżu wybrzeża na Florydzie, prawie na pewno możesz iść na surfing. Ludzie, którzy mieszkają w Daytona i Jacksonville mogą iść, a ludzie, którzy mieszkają w Melbourne, Miami i nawet dalej na południe mogą iść. Istnieje kilka dobrych miejsc do surfowania wzdłuż wybrzeża Florydy. Daytona Beach, Ponce Inlet i Jacksonville Beach to kilka miejsc, gdzie można wejść do wody. Istnieje kilka różnych okresów w roku, w których można iść na surfing na Florydzie. Na wiosnę możesz iść, gdy jest dużo aktywności burzowej. W lecie, woda jest ciepła i jest mniej burz. W jesieni, można uzyskać najlepsze z obu.

Texas: Corpus Christi i Wybrzeże Zatoki

Jeśli jesteś w Teksasie, możesz wybrać się na surfing prawie o każdej porze roku. Są tam świetne miejsca wzdłuż wybrzeża Zatoki Perskiej, gdzie możesz się udać. Istnieje kilka różnych miejsc, gdzie można iść. South Padre Island i obszar wokół Rockport są dwa miejsca, gdzie można iść. Istnieje kilka sklepów surfingowych w okolicy, gdzie można uzyskać wszystkie narzędzia, których potrzebujesz. Jeśli jesteś nowy w surfowaniu, możesz udać się do jednego z obozów surfingowych w pobliżu wybrzeża. Możesz nauczyć się surfować i spędzić kilka dni w pobliżu wody

Świat jest duży i jest tak wiele niesamowitych miejsc do odwiedzenia. Jeśli zastanawiasz się, gdzie iść dalej, ten artykuł jest dla Ciebie! Stworzyliśmy listę najlepszych miejsc do odwiedzenia w Ameryce. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w pobliżu jednego z tych miejsc, czy planujesz odwiedzić jedno z nich w najbliższej przyszłości, będziesz wiedział dokładnie, gdzie się udać. Przygotuj się na odkrywanie niesamowitych miejsc! Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł i odkryłeś kilka nowych miejsc do odwiedzenia. Ameryka jest wspaniałym miejscem do odkrywania, a te miejsca są jednymi z najlepszych. Miłej zabawy przy odkrywaniu! Teraz, gdy wiesz o tych miejscach, upewnij się, że pójdziesz je odkryć! To tylko kilka z wielu ciekawych miejsc do odwiedzenia w Ameryce.