Kursy kitesurfingu

Pakiet Demo

Nie wiesz czy kitesurfing jest dla Ciebie? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie? Pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości. Po odbyciu Kursu Demo będziesz przekonany, że to jest to.

Kurs podstawowy

Jesteś zdecydowany by zostać kitesurferem? Dobrze! Już 5 godzin pozwoli Tobie ujarzmić wiatr i wodę oraz pokonać pierwsze metry na desce. Zajęcia po krótkim wprowadzeniu, odbywają się od razu w wodzie gwarantując szybkie postępy i wiele pozytywnych emocji.

Kurs rozszerzony

Pakiet godzin dla osób, które chcą spędzić więcej godzin na wodzie. Zajęcia po krótkim wprowadzeniu, odbywają się od razu w wodzie gwarantując szybkie postępy i wiele pozytywnych emocji.

Szkolenie indywidualne

Potrzebujesz indywidualnej godziny z instruktorem, by odświeżyć informacje lub potrzebujesz nietypowych wskazówek, to jest to propozycja dla Ciebie.

Szkolenie grupowe

Jeśli przyjechałeś nad morze z kimś, kto chce szkolić się z Tobą. Polecamy szkolenie grupowe. Wszak wspaniałe chwile najlepiej dzielić z drugą osobą.

Czytaj więcej

Motorówka

Chcesz poczuć adrenalinę w upalny, bezwietrzny dzień? Zapisz się z przyjaciółmi na wakeboarding. To wspaniała przygoda! (maksymalnie 5 os.)